پیام فیصل شایسته کاپیتان تیم ملی فوتبال افغانستان: 

3,439 بازدید
میزان ۱۹, ۱۳۹۶
ولایات

با سلام به ملت بزرگ افغانستان
می خواهم در رابطه با بازی مقابل اردن برایتان بنویسم. تیم ملی فوتبال کشور از یک هفته به این طرف تمرینات خود را در شهر دوشنبه تاجکستان برای آماده گی کامل آغاز کرده بود. ما از همان ابتدا با یک روحیه ی قوی و انگیزه ای بالا خود را برای بازی آماده می ساختیم. شاید خیلی ها قبل از آغاز مسابقه افغانستان را بازنده این بازی می دانستند اما کدر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال کشور نشان دادند که در فوتبال هر چیزی امکان پذبر است و ما تا رسیدن به پیروزی پیش رفتیم و مردانه وار برای افغانستان جنگیدیم.
ما امروز اردنی را متوقف ساختیم که تا مرحله پلی آف صعود به جام جهانی پیش رفته بود. ما امروز فراتر از یک تیم بودیم و برخلاف نظر مربی اردن که روز قبل گفته بود ما صد در صد افغانستان را خواهیم برد این تیم را متوقف ساختیم.
در این جا می خواهم از فدراسیون فوتبال افغانستان، هواداران تیم ملی فوتبال کشور و بخصوص هموطنان عزیزمان در تاجکستان بخاطر حمایت همه جانبه شان تشکری نمایم. ما فعل خواستن را صرف نمودیم و شما نیز با حمایت و دعایتان به ما نیروی مضاعف دادید.
امیدوار هستم که در بازی های بعدی روند بهتری داشته باشیم و نتیجه ای رضایت بخش بگیریم. ما امروز نشان دادیم که افغان هستیم و برای مردم خود پای به میدان می گذاریم.
زنده باد و پیروز باد افغانستاندر مورد فدراسیون فوتبال افغانستان

فدراسیون فوتبال افغانستان نهاد اداره‌کننده فوتبال در افغانستان است. این نهاد در سال ۱۹۲۲ پایه‌گذاری شده و اکنون عضو کنفدراسیون فوتبال آسیا است.