کمیته قضایی فیفا به زودی در مورد انتخابات فدراسیون فوتبال تصمیم خواهد گرفت

321 بازدید
حوت ۲, ۱۳۹۵
ولایات

نشست خبری فدراسیون فوتبال افغانستان
محمد یوسف کارگر معاون فنی فدراسیون فوتبال افغانستان، سید علیرضا اقازاده سکرتر جنرال و فضل محمد شهاب مسوول مالی فدراسیون فوتبال افغانستان امروز در یک نشست خبری حضور یافته و روی موضوعات مهم فوتبال کشور صحبت نمودند.
محمد یوسف کارگر معاون فنی فدراسیون فوتبال افغانستان ضمن خوش آمدگویی به مهمانان و مطبوعات گفت: فدراسیون فوتبال افغانستان امروز خوشحال است که توانسته برنامه های انکشافی خود را ادامه داده و شاهد تهداب گذاری نخستین میدان تمرینی برای فوتبال بانوان، سه میدان کوچک استندرد برای فوتبال جوانان و تایید و آغاز به کار بازسازی استدیوم های ولایات بلخ و کندهار هستیم.
سید علیرضا اقازاده سکرتر جنرال فدراسیون فوتبال افغانستان نیز در مورد اتفاقات اخیر در فوتبال کشور و زمان برگزاری انتخابات این فدراسیون صحبت نمود وی یادآور شد: کمیته (Member Association) فدراسیون جهانی فوتبال در جلسه خاص روی فوتبال افغانستان داد و در این جلسه فیفا تاريخ جديد و يا تحريم هاي بيشتر اعلان خواهد نمود. همچنان آقازاده گفت: اتفاقات و رخدادهای اخیر ایجاد شده از سوی کاندید مشخص فیفا را شوک زده نموده و تمام برنامه ها از سوی این کاندید را مغایر را اساسنامه فیفا و فدراسیون فوتبال افغانستان خواند.
همچنان وی در مورد حضور پیتر شگرت مربی سابق تیم ملی چنین گفت: متاسفم است که یک مربی که خود را حرفه ای میگیرد آمده و بصورت غیر حرفه ای در کاری که مربوط او نمیشود دخالت می کند و ما بصورت کتبی این موضوع را با فیفا در میان گذاشته ایم که کمیته قضایی فیفا روی این مورد نیز تصمیم خواهد گرفت.در مورد فدراسیون فوتبال افغانستان

فدراسیون فوتبال افغانستان نهاد اداره‌کننده فوتبال در افغانستان است. این نهاد در سال ۱۹۲۲ پایه‌گذاری شده و اکنون عضو کنفدراسیون فوتبال آسیا است.