تیم فوتبال طوفان برکی راجان قهرمان تورنمنت خزانی ولایت لوگر شد

1,322 بازدید
جدی ۲۷, ۱۳۹۶
خبرهای جدید

چهارشنبه ۲۷ جدی ۱۳۹۶

تورنمنت غزانی فوتبال ولایت لوگر که از یک ماه قبل با اشتراک ۳۲ تیم برگزار گردیده بود سر انجام با قهرمانی تیم فوتبال برکی راجان به پایان رسید.

در فرجامین دیدار این رقابت ها که صبح امروز در استدیوم ورزشی شهر پل علم میان تیم های برکی راجان و جوانان کلنگار برگزار شد دو تیم در پایان ۹۰ دقیه به نتیجه بهتر از تساوی بدون گول دست نیافتند و این بازی به ضربات پنالتی کشیده شد که در ضربات پنالتی تیم برکی راجان بهتر زاهر شد و موفق به شکت ۳ بر ۰ حریف شد و جام قهرمانی  را ازان خود ساخت.

بهترین بازیکن مسابقات نورالله از تیم جوانان کلنگار انتخاب شد، آقای گول مسابقات ولید از تیم جوانان کلنگار با زدن ۱۵ گول، بهترین دوازه بان مسابقات صفی نایبخیل از تیم طوفان برکی راجان انتخاب شد و همجنان تیم  شاهین محمد آغه جایزه بهترین تیم مسابقات را دریافت کرد.

در برنامه اختتامیه این مسابقات محمد حلیم فدایی  والی ولایت لوگر، احمد جاوید صدیقی رئیس فدراسیون فوتبال ولایت لوگر، مربیان و پیشکسوتان فوتبال این ولایت حضور داشند که با توضیح تحایف و جوایز برای بازیکنان و تیم های برتر خاتمه یافت.در مورد فدراسیون فوتبال افغانستان

فدراسیون فوتبال افغانستان نهاد اداره‌کننده فوتبال در افغانستان است. این نهاد در سال ۱۹۲۲ پایه‌گذاری شده و اکنون عضو کنفدراسیون فوتبال آسیا است.