تیم شگفت انگیز فوتسال افغانستان جایگاه چهارم رقابت های داخل سالون آسیا را کسب کرد.

1,614 بازدید
میزان ۶, ۱۳۹۶
فوتسال زنان

رقابت های ورزشی داخل سالون و ورزش های رزمی آسیا از ماه گذشته و با اشتراک کشور های مختلف آسیا در رشته های مختلف ورزشی به میزبانی ترکمنستان در شهر عشق آباد برگزار شد.
افغانستان در این دور رقابت ها در رشته های مختلف ورزشی ورزشکار نماینده داشت که از جمله تیم ملی فوتسال افغانستان شامل این دور رقابت ها بود.
تیم ملی فوتسال افغانستان در گروه دوم فوتسال مردان با تیم های قدرند آسیایی چون ایران،ازبکستان،امارات متحده عربی و مالدیف هم گروه بود که با درخشش خیره کننده و شکست تمامی حریفان در دور گروهی به مرحله یک چهارم رقابت ها صعود کرد در این مرحله افغاسنان موفق شد ترکمستان میزبان مسابقات را شکست دهد و به نیمه نهایی سعود کند در نیمه نهایی تیم ملی فوتسال کشور مان حریف ‌تیم قهرمان آسیا و پنجم جهان (تیم ملی ایران) شد و این دیدار را ۸ بر ۲ به حریف واگزار کرد.
فوتسال بازان افغانستان برای کسب جایگاه سومی و مدال برنزحریف جاپان شدند و در این دیدار که روز گذشته ۴میزان ۵:۳۰ عصر برگزار گردید با کسب تساوی ۱ بر ۱ در وقت های قانونی بازی در ضربات پنالتی بازی را به حریف واگزار کردند.
تیم ملی فوتسال افغانستان تیم شگفت انگیز این دور رقابت ها بود که با ۶ پیروزی ۲ شکست و کسب جایگاه چهارمی رقابت ها به کار خود پایان داد.در مورد فدراسیون فوتبال افغانستان

فدراسیون فوتبال افغانستان نهاد اداره‌کننده فوتبال در افغانستان است. این نهاد در سال ۱۹۲۲ پایه‌گذاری شده و اکنون عضو کنفدراسیون فوتبال آسیا است.